Kaip praktikuoti MEILĘ SAU

Daug diskusijų kelia klausimas – kas yra Meilė SAU? Ką tai reiškia? Kam to reikia? Kaip tai praktikuoti? Kokius veiksmus daryti? Kokius sprendimus priimti?

Akivaizdžiai savęs nemylite, kai, pvz., pavargote, norite pagulėti ant sofos, tačiau vidinis balsas kužda – neturi teisės būti tinginė, kelkis ir tvarkyk namus, viskas turi būti kaip tuose blizgančiuose žurnaluose apie madingus interjerus. Nesusitvarkau – esu bloga, neverta…

Kitas pavyzdys: galvojate – man reikia sulieknėti, ir dar didesnės krūtinės, dar pakeisti plaukų spalvą, antakių linija turi būti kitokia, dar jeigu būtų lūpos putlesnės, tada sau patikčiau. Ir ne tik sau. Tokia, kokia gimiau – verta mirties, o tik būnant tobula – esu verta meilės…

Arba – Aš negaliu be jo gyventi, aš be jo niekas, jeigu jis mane paliks – aš negyvensiu. Aš jaučiuosi gyva tik tada, kai man kažkas kitas teikia meilę… O tam, kad būčiau verta meilės, man reikia… (žr. aukščiau).

Gal dar bijote negražiai atrodyti, bijote pasirodyti bloga kitiems, nedėkinga, neprotinga. Juk tokių niekas nevertina, reiškia – nemyli.
Tačiau kai norite būti visų geriausia, gražiausia, protingiausia, turtingiausia – tai irgi savęs nevertinimo požymiai.

Mylėti save – gyventi pagal save, nekreipiant dėmesio į svetimas pastabas jūsų atžvilgiu. Kaip tai padaryti, jeigu be svetimos nuomonės esi tuščia vieta, nes neturi asmeninių norų, skonio, prioritetų, poreikių. Pagalvokite, vardan ko aukojate save? Gal galite tai skirti sau pačios?
Kaip tai padaryti praktikoje?
Kokie veiksmai įrodo, kad mylite save?
Kaip mylint save kurti darnius santykius su savo artimaisiais?

Aš gilinuosi ir ieškau atsakymų jau daug metų. Noriu apie savo suvokimus ir atradimus pasidalinti su jumis.

Su meile, Natalja Balinskaja
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Susitikimas vyks Kovo 27d., trečiadienį, 18:00 val.
Adresu: KAUNAS, Savanorių pr. 130A, GAJA Namai
Kaina – 15 Eur., registracija el.paštu – laimespasaulis@gmail.com
nurodykite Miestą, dalyvio Vardą, Pavardę ir el.paštą
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pradžia

18:00

2019-03-27

Pabaiga

21:00

2019-03-27

Adresas

Kaunas, Savanorių pr. 130A, GAJA namai

Palikti komentarą